jja akumulatory trakcyjne

BETONOWE OGRODZENIA i PRODUKCJA I MONTAŻ

Wszystkie ogrodzenia są dostępne w wysokościach 100 cm, 130 cm, 150 cm, 180 cm, 200cm, 230 cm, 250 cm. Długość jednego przęsła to 2,05 m.

TECHNOLOGIA

Nasze ogrodzenia są produkowane z cementu o najwyższej jakości. Dzięki wysokiemu stopniowi wymieszania struktura wewnętrzna betonu po zastygnięciu jest jednorodna i trwała.

Trwałość naszych wyrobów jest zapewniona przez stosowanie zbrojeń z prętów stalowych i dodanie drobnych kamyków.

Gotowe elementy sprzedawanego przez nas ogrodzenia są koloru szarego (naturalny kolor betonu). Dodatkowo można je pokryć specjalną farbą emulsyjną do zastosowań zewnętrznych, co daje niezliczone ilości kombinacji w zależności od Państwa upodobań. W zależności od życzenia klientów elementy ogrodzeń betonowych są dostarczane do Państwa w dowlonym kolorze.

 TRWAŁOŚĆ

Zastosowanie betonu klasy B-20 do produkcji ogrodzenia czyni je niezwykle trwałym i odpornym na warunki atmosferyczne.

Klasa wykorzystywanego betonu posiada potwierdzoną gwarancję. Dodatkowo ogrodzenia betonowe nie wymagają żadnej konserwacji, co czyni je bardzo tanimi.

 MONTAŻ

Konstrukcja naszych ogrodzeń umożliwia szybki i łatwy montaż, zarówno przez naszą grupę jaki i we własnym zakresie.

Słupki posiadają specjale wyżłobienia na płyty, które się wsuwa nie używając żadnych dodatkowych materiałów.

Decydując się na usługę montażu otrzymujecie Państwo dodatkową gwarancję solidności wykonanej konstrukcji. W przypadku zamówienia usługi montażu, firma KINMET nie obciąża Państwa kosztami transportu. Podczas montażu wykorzystujemy własne materiały budowlane (cement, żwir, tłuczeń).

W przypadku zamawiania usługi montażu ponosimy wszelkie koszty związane z transportem maszyn oraz wykorzystujemy własne, przywożone materiały budowlane ( cement, żwir, tłuczeń).

  TRANSPORT

Firma KINMET zapewnia własny transport w bardzo konkurencyjnych cenach. Możemy zaproponować Państwu dowóz ogrodzenia wraz z rozładunkiem w wyznaczonym miejscu.